JEUGD ORANJE TOERNOOI/ORANJE CLUBKAMPIOEN !!
Tijdens de clubkampioenschappen op woensdag 18 augustus van 13.45 uur tot 16.00 uur gaan we met de jeugd van 7 tot en met 10 jaar enkelspelwedstrijdjes spelen in teamverband op een ¾ baan.
Iedereen speelt meerdere wedstrijden van 15 minuten.
Ook als je al mee doet met de clubkampioenschappen mag je die middag mee doen. De bedoeling van de middag is het leren spelen van wedstrijden.
Tijdens de wedstrijden is er op de baan begeleiding van de trainers en de jeugdcommissie om te helpen bij het tellen.
Bij de stand 40 – 40 wordt er het beslissende punt gespeeld. Na afloop heeft er een team gewonnen.
Je hoeft je voor deze middag niet op te geven, maar als je mee wilt doen, word je om 13.45 in het clubhuis verwacht
Op woensdag 25 augustus kan je oranje clubkampioen op een ¾ baan worden. Dan speel je voor jezelf en zal de beste speler/speelster clubkampioen worden, dus iedereen kan meedoen ( van 7 t/m 10 )
Hier moet je je wel voor inschrijven en wel voor zondag 22 augustus.
Vul het formulier(ligt in het clubhuis) in en stop het in het bakje van de JC of schrijf je in via: jrc@buytenwegh.nl
De trainers en de JC.